büyük bir ekran arayan kullanıcılar da

Admin

Administrator
Staff member
oluyor elde değil ki ben bile gerçekten 17/6 laptoplarda çok rahat edemiyorum malzeme kalitesi noktasında alt abla klavye tablosu ve ekran arka kapakları tablet plastik bir malzeme koyu mavi böyle metalik mavi bir rengi var panelin menteşesi biraz laptopu iç kısmında da yani soğutuyorlar panel sıfır arkada değil yani açarken burada ekran tamamı ile şu şekilde 180 derecelik kullanabiliyor dümdüz yapıyorsunuz yani bu Hepsi bu kim böyle kullanıyor acaba ya böyle kullanan var mıdır Sizce arkadaşlar

yatarken böyle bir koyuyor ya da orası tartışılır ama adamlar bu özelliği eklemişler oğluşu sıkı arka aydınlatmaya sahip Ama sadece beyaz bez dayanabiliyor öyle acaba aydınlatma yer almamış dediğim gibi tam takım karakter olduğundan en sağ tarafında sayı tuşları bulunuyor en üst tarafı da ev suçları yer almış belli başlı tuş kombinasyonları da zaten eklemiş hafta özellikle falan yapılandırması soğutması için hem de külot tuşuna basıyorsun ve ilk baskı montla bile kitabınızı daha serin işte daha sesli bir şekilde

Kullanıma hazır hale getirebiliyorsunuz Hac Dede bastığımız Antep'te bunu tam ortasına değil Birazdan sonra farklı kombinasyonlarda klavye kullanımlarında daha rahat bir konum olmuş diyebilirim bu noktada giriş ve çıkış ara bakalım ondan sonra genel özelliklerine beğenelim lenovo'nun Ne diyeyim 5 taşınabilir bilgisayarında giriş çıkış kodları tamiri 3/7 dağıtılmış sağ tarafa baktığımız zaman şöyle dedi ettiği kart okuyucu ve biraz ediyorsun 10 girişi sol tarafa Baktığı zaman azıcık erişebileceğiniz bir adet kepçe

kulaklık mikrofon bağlantısı rj45 ethernet girişi onun sağ tarafında 3.2 genç 2 veriyorlar sanki ilçe bordür ki bu giriş displayport 1.4 desteğine sahip yani Bir monitörde taka biliyorsunuz onun satarım da iptal ücreti 30 daha Ayar oluyorum Asya 3.22 sağa doğru HD Emay vardı ki buradaki HD Emay Fortis 2.1 sertifikasına sahiptir Bu sayede 4 ay 144 Hertz gibi sözlere karşı monitörleri bulduk yaşayamam girişinde de kullanabiliyorsun yine Tam da bir tane üye süt bağlantısını gerçekleştirebileceğiniz bir çıkış bağlantı yer