YENİLER!
Anasayfa » Örgü Modelleri

Örgü Modelleri

Kalp Örnekli Lif Modelleri

indir

Bu modelde kalp şeklinde olan lif modelini beğenerek yapacağınız bir iş olarak görebilirsiniz. 2 renk seçeneğinden oluşarak yapılmakta olan bu model daha çok hoş durması ve zarif olması kadınların dikkatini çekiyor. Yapmak isteyen hanımların hemen kollarını sıvayıp misafirlerine karşı gösterecek oldukları değişik lif modelli örgü örneğine hemen sahip olabilirler.

Devamını Oku »

Çok Şık Etol Modelleri

tığ-işi-etol-örneği-365x420

Etoller bayanların üstlerine aldığı çok şık kıyafet tamamlayıcı eşyalardır. Etoller modellerine ve kullanıldıkları ipe göre plajlar, özel günler ve gecelerde kullanılabilir.  Sizlerde kendi etollerinizi hazırlamak için  çok şık etol modellerine göz atabilirsiniz ve onlardan esinlenerek kendi kıyafetinizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz renklerde ve desenler ile kıyafetlerinizle kombinleyebilirsiniz ve satarak kazanca dönüştürebilirsiniz.

Devamını Oku »

Örgü Bayan Panço Modelleri

kırmızı-çiçek-motifli-örgü-panço-modeli

Pançolar mevsim geçişlerinde ve kış aylarında bizleri sıcak tutan ve oldukça şık tutan kıyafetlerdir. Hazır giyimde binlerce çeşit panço vardır ancak bunların hepsi birbirine benzemektedir. İşte bu yüzden farklılığınızı ortaya koymak ve el emeğiniz ile kendi ürününüzü oluşturmak için kendi pançonuzu örebilirsiniz. Bunun için örgü bayan panço modellerini örnek alabilirsiniz.

Devamını Oku »

Örgü Peçetelik Modelleri

krem-rengi-çiçekli-dantel-peçetelik-örneği

Peçetelerimizi saklamak ve misafirlerimize sunarken içine koymak için peçetelikleri kullanırız. Misafirlerimize sunumlarımızı yaparken oldukça şık peçetelikle sunmak istiyoruz. Bunun için bir farklılık yaratarak hazır peçetelik almak yerine kendi peçeteliğimizi kendimiz yapabiliriz. Bunun için sizlere derlediğimiz örgü peçetelik modellerini inceleyerek evinizi şıklaştırabilir ve misafirlerinize hoş sunumlar yapabilirsiniz. Ayrıca bunları satarak kazanç elde edebilirsiniz.

Devamını Oku »

Örgü Kırlent Modelleri

renkli-örgü-kare-kırlent-çeşitleri

Kırlentler oturma guruplarımızı ve odalarımızı güzelleştiren şeylerdir. Sizlerde evinizi güzelleştirmek için istediğiniz renklerde kırlent örebilirsiniz. Mobilyalarınıza uygun kırlentleri örerek evinizi güzelleştirmek için örgü kırlent modellerini inceleyebilirsiniz. Bu modellerden örnek alarak kendi kırlentinizi örebilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ördüklerinizi hediye edebilirsiniz. Açıkçası örgü bir kırlent çok güzel bir hediye olacaktır.

Devamını Oku »

Sakallı İpten Halı Ve Paspas Modelleri

kare-nazar-boncuklu-sakallı-ipten-halı-modeli

Günümüzde sakallı ipten yapılmış halı ve paspaslar oldukça çok tercih ediliyor. Ayrıca bu hoş halı ve paspaslar ile kendi evinizi güzelleştirebilirsiniz. Günümüzde bu tarz ürünler oldukça pahalıdır ve istediğiniz renkler ve tarzlarda ürünü bulamayabilirsiniz. Bunun için kendi el emeğiniz ile kendi ürününüzü yapabilirsiniz. Bunun için sakallı ipten halı ve paspas modellerini örnek alabilirsiniz.

Devamını Oku »

Örgü Oyuncak Modelleri

nemo-balık-görünümlü-örgü-oyuncak-modeli

Çocuklar için oyuncaklar hayal dünyasını genişleten ve onların gelişimine katkıda bulunan gereçlerdir. Ancak günümüzde plastik ve yapay oyuncaklar kanserojen olmakla birlikte oldukça sağlıksızdır. Bunun için çocuklarınıza zehir yaymayan ve daha sağlıklı oynayabileceği oyuncaklar üretmelisiniz. Bunun için en uygun seçenek örgü oyuncaklardır. Bu konuda zorluk çekmemeniz için sizlere örgü oyuncak modelleri hazırladık. Bu örneklere bakarak çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapabilirsiniz.

Devamını Oku »

El Örgüsü Çorap Modelleri

rengarenk-çizgili-el-örgüsü-çorap-modeli

Sağlığımız açısından ayaklarımızı sıcak tutmamız gerekir bunun için çorapları kullanırız. Bayanlar için çorap sadece ayağı sıcak tutmaya yarayan bir gereç değildir. Bayanlar için çoraplar hem sıcak tutmalı hem de şık olmalıdır. Sizleri oldukça şık ve ayaklarınızı sıcak tutacak çoraplara kavuşturmak için el örgüsü çorap modelleri hazırladık. Bu modellerden esinlenerek kendi şık ve güzel çoraplarınızı örebilirsiniz.

Devamını Oku »

İşkembe Örgü Modelleri

kahverengi-işkembe-örgülü-bayan-yeleği-403x420

İşkembe örgü örgü teknikleri içinde en sevilen tekniklerden biridir. Ayrıca bu teknik ile birbirinden güzel modeller yapılabilmekte ve kendine has deseni ile çok güzel kıyafetler örebilirsiniz. Sizlerde kendinize ve hediye olarak götürmek için güzel örgüler yapabilirsiniz. İşkembe örgü modellerini sizler için derledik ve bu modellerden örnek alarak güzel kıyafetler üretebilirsiniz.

Devamını Oku »

En Güzel Tek Şiş Örgü Modelleri

rengarenk-tek-şiş-örgülü-bebek-battaniyesi

Tek şiş örgü ismi verilen örgü modeli bir adet şiş ve diğer elin parmakları yardımıyla yapılan örgü modelleridir. Bu örgü modeli ile birbirinden güzel kıyafetler ve eşyalar yapılabilmektedir. Tek şiş örgü ile bebek kıyafetleri ve daha farklı kıyafetler yapabilirsiniz. En güzel tek şiş örgü modellerini örnek alarak kendinize ve bebeğinize güzel kıyafetler yapabilirsiniz.

Devamını Oku »
Yandex.Metrica