YENİLER!
Anasayfa » Bebek Örgüleri

Bebek Örgüleri

Bebek Örgü Kıyafetler

beyaz-tığ-işi-örgü-süveter-446x450

Eski bir gelenektir bebekler için örgü kıyafetler hazırlamak ancak yeni şık modeller ile bu durum bir gelenek olmaktan çıkıyor. Bebekleriniz için örgü kıyafetler yaparak miniklerinizin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik pamuklu ipler kullanarak onun hem sağlıklı bir kıyafet giymesini hem de üşümemesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden şık modellerden beğendiğinizi seçerek bebeğiniz için dikebilirsiniz.

Devamını Oku »

Süslemeli Örgü Patik Modelleri

patik2

Bebeklerinize, minnoşlarınıza küçük ayaklarına özel güzel örgü modelleri. Rengarenk, giyince yüzü gülecek bebeğinizin. Hepsi birbirinden şahane 6 modeli sizin için topladık. Örgüyle ilgilenen bayanlar kesinlikle bu modeli gözden geçirmeli..

Devamını Oku »

Şirin Bebek Süveterleri

suveter2

  Bir örgü harikası daha.. Şirinmi şirin, bebeğiniz için kışlık süveterler. İki renkli bu süveterleri örmek babaanne işidir! Daha çocuk doğmadan hediyeleriniz gelmeye başlamıştır bile, çocuğunuzun ne giyeceği telaşına kapılmışsınızdır.. Size vereceğimiz örneği babaannesine gösterin, beğendiğiniz şekilde yapsın!

Devamını Oku »

Örgü Ayıcıklar

ayicik2

Paylaştığımız bebek oyuncakları arasında en tatlıları, en güzelleri ve en şıkları. Örgü ayıcık modelleri.. Sanırım ayıcık sevmeyen çocuk yoktur. Yetişkinler bile ayıcıkları sevebilir, özellikle paylaştığımız ayıcık modellerini çok seveceklerini düşünüyorum. Bu ayiciklar çok tatli giydirilmişler. Siz de kendinize ya da çocuğunuzun zevkine özgü giydirebilirsiniz.

Devamını Oku »

Tunus İşi Patik Örgüleri.

tunus3

Kendi adetlerimizi, geleneklerimizi ve göreneklerimizi gayet iyi biliyoruz. İş örgüye gelince de onlardan vazgeçemiyoruz. Kendi tarzımız olsa bile, geleneğimizi de es geçmeyiz. Birazda Tunustan örnekler görelim, bakalım onlar patik örerken nelere dikkat ediyorlar..

Devamını Oku »

Bebek Sepetleri

sepet3

Bebeklerinize tarz, cici mi cici bebek sepetleri.. Rengarenk, bebeğinizin hoşuna gidecek ve tasarladığınız bebek odasına uyacak tasarımlar…  

Devamını Oku »

Karpuz Dilimi Patikler!

Karpuz dilimi patikler, kolay örümü ve şık kullanımı ile dikkat çekiyor. 2 renk seçeneği ile başlayabilir ve örebilirsiniz. Bebeklerinize, çocuklarınıza ya da kendinize kış için güzel patikler örmeye şimdiden başlayabilirsiniz.

Devamını Oku »
Yandex.Metrica